20 Ağustos 2022 Cumartesi

SİARENTE

SİARENTE

Tel çekme makinalarında lider üreticiler ile 

Siarente teknik danışmanlık iş birliği

Yüksek Teknoloji Tel Çekme Makinaları


SIARENTE Teknik Danışmanlık, Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Makina ve Yedek Parça Endüstrisinde dünya çapında teknoloji ve kaliteleriyle öne çıkan markaları Türkiye’de makina endüstrisine kazandırmaya devam ediyor.

Son yıllarda Uluslararası firmalarla sağladığı iş birliği ağını genişleten SIARENTE, Türkiye’de üreticilerle birlikte çalışarak ihtiyaçlarına yönelik tel çekme hatlarının sağlanması, kurulumu, özelleştirilmesi, profesyonel bakım ve teknik destek hizmetlerini profesyonel ekiplerce yürütüyor.

Uygun Fiyatlı, Yüksek Teknolojik donanıma sahip Tel Çekme Hatlarıyla üreticilere verimli ve yüksek kapasitede üretim imkanı sağlıyor.

Kieselstein, Wandeshun, GRM, CRM gibi dünyanın önde gelen Tel Çekme Hatları Üreticilerini Türkiye’de metal sekötörüne kazandırarak verimliliği ve üst düzey üretimi arttırmayı hedefliyor.

KIESELSTEIN, asitsiz tel çekme teknolojisinde dünyanın sayılı üreticilerindendir. Bütün soğuk ve sıcak tel çekim üretim hattı tasarımı ve uygulaması gerçekleştirebildiği gibi tekli makinaları mevcut tel çekme hatlarına entegre ederek verimliliği arttırabilmektedir. Yeni tel çekme makinaları geliştirme ve üretimi, mevcut ekipmanların modernizasyonu uzun dönemli tecrübe ve mühendislik bilgisi gerektirmekte. Çoğunlukla müşterilerine sunulan standart ekipmanlar daha sonra müşteriye özel tasarımlara dönüşmekte. Tel çekme konusunda yeni teknolojik yaklaşımların, fizibilite ve verimlilik analizleriyle desteklenmesi, kabul görmüş süreçler ve doğru teknoloji transferiyle doğru ürün, doğru makina çözümlerine dönüşmesi gerekmektedir. KIESELSTEIN teknoloji merkezi bu amaçla hizmet vermektedir.

Uzak Doğu’lu Tel Çekme Üreticilerinden WANDESHUN, uygun fiyatlı tel çekme hatlarında, 30’dan fazla kategoride her türlü farklı gereksinime göre özelleştirilmiş tel çekme hatları üretebilmektedir.

CRM, ağırlıklı olarak mikro hassas soğuk hadde makineleri, haddeleme kasetleri, Türk kafaları, universal haddehaneler ve hassas merdaneler içeren hassas soğuk haddehaneler ve metal şekillendirme sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ar-Ge merkezinde dikdörtgen yay teli, yassı tel haddehane, sarmal spiral yaylı sürekli haddeleme hattı, valf yay haddeleme tesisi ve üçgen tel haddeleme tesislerine sahiptir. Çekme haddeleme kalıbı ile birlikte kendi kendine yapılan soğuk haddehanenin yeni yöntemi ile, ürünler maliyet tasarrufu sağlayan kalite iyileştirmesini garanti ettiği bu yeni yönteme göre yapılmaktadır. Düzgünlük ve son işlemede daha iyi kalite, 0,5 mm / m'ye kadar düzlük, kalınlık ve genişlik toleransı 0,005 mm'ye kadar doğru olabilir. 

CRM Makine Kategorileri; Hassas Yüksek Silindir Haddeleme, WGZ Serisi Yüksek Universal Hadde, Haddeleme Kaseti, Elektrikli Isıtma ve Yassı Tel Haddehane Hattıdır. Kullanım Alanları; Takım çeliği veya yüksek hızlı profilli tellerde, santrifüjlü eleklerde, ısı değiştiricide, takım çeliği kenarlarında, piston halkalarında, yağ keçelerinde, şekilli telin haddelenmesinde, yassı tel ve kare tel haddelenmesinde kullanılır.

Siarente Teknik Danışmanlık, her geçen gün makina ağını büyüterek uluslararası düzeyde ileri teknolojilere sahip makinaları endüstriye kazandırmaya devam edecektir.