8 Aralık 2021 Çarşamba

BOMAKSAN

BOMAKSAN

Bomaksan, ISK-Sodex fuarından yeni 

işbirlikleri ile döndü

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen ISK SODEX Fuarı 58 ülkeden katılan sektör temsilcilerine kapılarını açtı. Avrupa'nın en büyük iklimlendirme sistemleri fuarlarından ISK-SODEX’e 35 yıldır endüstriyel tesislerin toz, gaz ve duman problemlerine yönelik çözümler geliştiren Bomaksan yenilikçi ürünleri ile katıldı. 


Projelere tasarım aşamasından itibaren mühendislik desteği veren Bomaksan; BOAsmart, ‘DUFILmini’ ve ‘TOFILbench’ çözümlerini ziyaretçilerle buluşturdu. 


“Fuarın sunduğu fırsatları iyi değerlendirdik”

ISK-SODEX’e olan ilginin her geçen yıl arttığına dikkat çeken Bomaksan’ın Satış ve İş Geliştirme Müdürü Erinç Çelik:  “ISK-SODEX Fuarı katılımcı, ziyaretçi yoğunluğu ve yarattığı iş hacmi açısından oldukça verimliydi.  AB ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeden temsilci Türkiye’den üreticilerle bir araya geldi. Bu süreçte fuarın sunduğu fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirdiğimizi düşünüyorum. İhracat hedeflerimizi yukarı taşıyacak yeni anlaşmalara imza attık. Bu anlaşmalarımızı yakında kamuoyuyla paylaşacağız” dedi. 


Dünya devleri ISK-SODEX ile İstanbul’da buluştu

İklimlendirme sanayicileri ISK SODEX Fuarı’nda dünya genelinden birçok farklı sektör profesyonelleriyle bir araya geldi. Bomaksan fuarda inovatif koleksiyonlarıyla fark yarattı. Bomaksan’ın yenilikçi ve akıllı tasarım anlayışıyla ürettiği BOAsmart, DUFILmini ve TOFILbench, ISK-SODEX’in en ilgi çeken ürünleri arasında yerini aldı. Türkiye’de iklimlendirme alanında faaliyet gösteren üreticiler, birçok farklı ülkeden katılan temsilciler ile görüşerek ihracata yönelik yeni iş birlikleri gerçekleştirdi.