29 Eylül 2023 Cuma

Nev Paslanmaz

Paslanmaz çelik sektörünün lider oyuncusu Nev Paslanmaz, geniş ürün çeşidi, kaliteli hizmeti ve hızlı termini ile dikkat çekiyor

Paslanmaz boru ve profil sektörünün lider firmaları arasında yer alan Nev Paslanmaz,  Avrupa ve Uzakdoğu bağlantıları ile Türkiye paslanmaz çelik piyasasında kısa zamanda lider firmalardan biri haline geldi. Firma, gerek geniş ürün yelpazesi, gerek insan kaynakları kalitesi, gerekse hızlı  transferleri  ile her türlü isteğe cevap verecek yeterli konum ve birikimi ile bir adım önde gidiyor.
Nev Paslanmaz tarafından Avrupa’dan ithal edilen dikişli boru ve profiller, sanayinin her alanında kullanılıyor. Geniş ürün stokuna sahip olan firma, tekstil, gıda, endüstri makineleri, kimya, otomotiv, petrokimya ve denizcilik sektörleri için hazır stoklarından hızlı termin sağlıyor.
Dekorasyon ve endüstriyel mutfak üreticilerine özel ürünler
Firma, Uzakdoğu’dan ithal ettiği polisajlı ve satineli boru ve profil stokları ile de dekorasyon ve endüstriyel mutfak üreticilerinin isteklerine cevap veriyor. Nev Paslanmaz, müşterilerinin taleplerine göre ürün yelpazesini genişletiyor.
Piyasadaki talep doğrultusunda, 304 / 304L / 316 / 316L / 316Ti / kalite malzemelerini sürekli olarak stoklarında bulunduran firma, bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere özel kalite paslanmaz çelikleri de yine talep üzerine kısa sürede temin ediyor.