8 Aralık 2021 Çarşamba

nikel paslanmaz

nikel paslanmaz

Nikel Paslanmaz Genel Müdürü Seher Öntaş:
“Dilovası Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2 alanda
Boru- Profil üretimine başladık”

Paslanmaz çelik sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile yer alan firmamızın kurucusu Sayın Veli Küçükemre, ticaret hayatına 1960 yılında Sivas’ta başlamış, 1990 yılında Perşembe Pazarı’nda Nikel Paslanmaz’ı kurmuştur. Demirciler Sitesi’nde paslanmaz çelik depoları kuran firmamız, Dudullu’da tam bir çelik servis merkezine dönüşerek sektörün lider firmalarından biri olmuştur. 2021 yılı için yeni yatırım planlarını tamamlamış bulunmaktayız, zincire bir halka daha ekleyerek, Dilovası Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 alanda boru-profil üretimine de başladık.
2020 yılında Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan firmamız boy kesme, taşlama, SB yüzey, parlatma (8k), hare desen ve gözyaşı desenden oluşan makine parkını sürekli geliştirmektedir.
Firmamız paslanmaz çelik grubundan plaka sac, rulo sac, çubuk ürünlerinin satışını yapmakta, boru-profil grubunun ise hem üretimini hem satışını yapmaktadır. Bizim için asıl olan kaliteden ödün vermeden ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.
Paslanmaz çelik sektörünün önde gelen ihracatçıları arasındayız
Türkiye dışında Azerbaycan, Kosova, Makedonya, İngiltere ve Kazakistan’daki şubelerimiz geniş stoklarıyla metal market olarak hizmet vermektedir.Nikel Paslanmaz Çelik, paslanmaz çelik sektörünün önde gelen ihracatçılarından biri olarak 50’den fazla ülkeye paslanmaz çelik ihraç etmektedir. Paslanmaz Çelik kullanımı kolay, hijyenik ve de dayanıklı bir ürün olması sebebiyle tercih edilebilirliği bir hayli fazladır. 2020 yılında başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi de Türkiye’de de çelikçiler çalışmış, güçlü yapılarını ortaya koymuşlardır. Sürekli artan fiyatlar ve nakliye fiyatlarındaki artış sebebiyle üreticiler zor durumda kalmıştır. Buna rağmen 2021 yılında ülkeler salgından kurtulurken paslanmaz çeliğe talep hızla toparlanmakta, yıl bazında tüketim miktarının %10 artması beklenmektedir.
Ambalaj Şeklimiz
Paket tasarımlarımız kalitelerine göre ayrılmıştır. 304 Kalite Mavi, 430 Kalite Siyah, 316 Kalite Pembe / Kırmızı olarak hazırlanmaktadır. Tüm paletlerimiz ısıya dayanıklı ve ISPM 15 kalite standartlarına göre işlem görmüştür.