21 Nisan 2021 Çarşamba

SATICI KUMLAMA MAKİNALARI

SATICI® Kumlama Makinaları Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik

"ürüne özgü" tasarımlarıyla fark yaratmaktadır.


Hande Satıcı Uysal /  Satış Müdürü SATMAK MakinaSan. Tic. Ltd. Şti.

Sizlere orijinal, dünya standartlarında ve %100 yerli SATICI® markalı kumlama makinalarımızı sunmaktan gurur duyarız. İstanbul'da 6500 m2 kapalı alana kurulu olan firmamız, kumIama makineleri tasarımı ve üretiminde çeyrek ası rı aşkın tecrübesiyle yurtiçi pazarın yanı sıra, üretimin %60'ınl 4 kıtada 20'nin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

SAT MAK MAKiNA Sanayi Ticaret Ltd. Sti.
"Kalite kontrol edilmez, üretilir."felsefesiyle, 3 aile bireyinin:
YTÜ-Elektrik Mühendisi Halil Satıcı (baba),
İTÜ-Y. Makine Mühendisi Erdem Satıcı (oğlu), İTÜ-Endüstri Mühendisi Hande Satıcı Uysal (kızı),
yönetimi sayesinde 100'den fazla çeşit kumlama makinesini portföyüne katmıştır. Bu çeşitliliğe ulaşılması, müşterilerin kapasite ve ihtiyaçlarına yönelik kumlama makineleri tasarlanması ve üretilmesi ile mümkün olmuştur.

Bugün 1000'den fazla sayıda SATICI marka kumlama makinesi Türkiye'de ve dünyada çalışmaktadır.
Kumlama makinelerinin yanı sıra, kontinü otomatik sac ve profil ön kurutma + kumlama + boyama + boya kurutma + cross konveyörlerle yükleme-boşaltma hattı tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Ürünlerin satış sonrası hizmetleri (servis, bakım, yedek parça vb.) yine SATMAK MAKiNA tarafından verilmektedir.

Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.
Müşterilere elinizde hazır projesi olan makineleri satmaya çalışırsanız, müşteriyi yanlış bir yatırıma yönlendirmiş olursunuz. Çünkü satmaya çalıştığınız makinenin kapasitesi ya müşterinin ihtiyaç duyduğundan fazla olduğu için makine düşük kapasiteyle çalışacak ya da müşterinin ihtiyaç duyduğundan düşük olduğu için kısa süre sonra ikinci bir makine alımına ihtiyaç duyulacaktır.
iki ihtimalde de müşterinin ilk yatırım ve işletme maliyetleri yüksek, verimlilik ise düşük olacaktır. SATMAK MAKiNA olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürününe ve önümüzdeki 5 yıl içinde oluşacak üretim kapasitesine en uygun olan kumlama makinesi tipi ve kapasitesinin belirlenerek müşterimizin en verimli şekilde kullanacakları makineyi tasarlayıp üretmektir.
Firmamız ve ürünlerimiz neden tercih edilmeli?
Kumlama makinelerimizin piyasadaki diğer makinelere göre kumlama süresinin daha kısa olması ile işparçası başına birim maliyetleri azaltması, yükleme/boşaltma vb. kayıp zamanları minimize etmesi, (filtre ve elektrik panosu dahil tüm üniteleri makine gövdesi üzerine akuple olduğu için) minimum alan işgal etmesi, müşterilerimizin ürünlerimizi tercih etmesini sağlamaktadır.

Bakım sıklığı düşük ürünler üretiyoruz.
Kumlama makinelerimizin üretiminde aşınma dayanımı yüksek-kaliteli malzemeler kullanmamız sayesinde, müşterilerimizin bakım sıklığı ve bakım maliyetleri düşük olmakta, bu da müşterilerimiz tarafından tercih edilmemize sebep olmaktadır. Kumlama makinelerimizin aşınma parçaları SATICI markasıyla standart olarak üretilmekte ve müşterilerimiz adına stok tutulmaktadır.

En değerli satış ekibimiz müşterilerimizdir
SATMAK MAKiNA olarak hedefimiz, belirlediğimiz kriterleri en iyi derecede sağlayarak müşteri memnuniyetini maksimize etmektir. Bizim en değerli satış ekibimiz mevcut müşterilerimizdir. Tasarımdan üretime, teslimattan satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada müşteri odaklı çalışmalarımız sayesinde, müşterilerimizle birbirimizi "çözüm ortağı" olarak görmekteyiz.

Size uygun çözümlerimizi dinlemek için lütfen bize ulaşın.