26 Ekim 2021 Salı

Sektörün en büyük üreticisi Dener Group

Sektörün en büyük üreticisi  Dener Group


Sac işleme makineleri ve CNC takım tezgahları ile yüksek teknoloji ürün ve hizmetler sunan Dener Group’un lokomotif şirketi Dener Makina’nın temelleri 1974 yılında Kayseri’de atıldı. Dener Group, yerli ve milli makine sanayisine değer katan, istihdamının %40'ı alanında uzman mühendis ekibiyle, 1.300.000 m2'lik entegre üretim tesisleriyle sektörünün en büyük üreticisi konumundadır.

Dener Group, yüksek teknoloji ve kaliteye sahip, dünya standartlarında CE normlarına tamamen uygun, etkin ve gelişmiş destek faaliyetleri ile en üst düzeyde kaliteli hizmet vermektedir. Dener Makina; Fiber Lazer Kesim, Servo Elektrikli Abkant Pres, Hidrolik Abkant Pres, Hibrit Abkant Pres, Giyotin Makas ve Plazma Kesim Makineleri üretmektedir.  6 ana ürün grubunda alt ürünlerle birlikte toplamda 400’ün üzerinde farklı makine üretimi gerçekleştirmektedir. Yıllık 2000 makine üretim kapasitesine sahip olan Dener Makina, devam eden yatırımlarının tamamlanması ile bu sayıyı 5000’in üzerine çıkarmayı planlıyor. Dener Group’a ait Taksan Makina, Dnr Dema markası ile CNC Dikey İşleme Merkezi, CNC Torna, NC Taşlama Tezgahlarını başta Türkiye olmak üzere dünyanın her bölgesine yüksek kalite standartlarında sunuyor.


Tüm dünyada Kayseri imzası

Yenilikçi ürünler ve katma değerli projeler geliştirmek amacıyla bilgi ve teknolojiye sürekli yatırım yapmakta olan Dener Group, Türkiye’nin önde gelen fiber lazer kesim makinesi üreticilerinden de biri konumundadır. Endüstriyel tipte fiber lazer kesim makine üretimi yapan Dener, dünyanın 100 e yakın ülkesine ‘DENER’ markasıyla ihracat yaparak 'Made in Turkey' imzasını yaymaktadır. Tasarruflu fiber lazer imalatı ile iç ve dış piyasadaki tedarikçi ve son kullanıcılara ulaşan Dener, Avrupa'da büyük bir potansiyele sahiptir.

Kompakt tasarımı, uzun kullanım ömrü ve yüksek ışın kalitesi ile Dener Fiber Lazer Kesim Makineleri pek çok uygulamada kullanıcıların ilk tercihidir. Otomotiv, makine, madeni eşya, inşaat ve fason çalışan firmaların yanı sıra sağlık ve medikal sektörü ve savunma sanayiinin de fiber lazer teknolojisi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Verimli fiber lazer

Dener Fiber Lazer Kesim Makineleri, ekonomik anlamda şirketleri memnun eden, hızlı kesim kapasitesi, asgari bakım maliyetleri ve üst segment standartlarıyla; verimliliği yüksek, enerji sarfiyatı düşük rakipsiz makinelerdir. 

Dener Fiber Lazer Kesim Makineleri, müşterilerinin isteğine bağlı en düşükten en yüksek lazer güç seçeneklerine sahip olup, çift kesim tablası sistemi ile iş akışının artırılması, malzemenin kolay yerleştirilmesi ve kesilen malzemeleri toplarken harcanan zamanın azaltılması için tasarlanmıştır.


En avantajlı çözümler Dener’de!

Verimliliği arttırmak, maliyetleri düşürmek ve işlemleri basitleştirmek için müşterilerine avantajlı çözümler sunan Dener Fiber Lazer; 2-15 kW fiber rezonatörleri ile 1500*3000 mm, 2000*4000 mm ve 2000*6000 tabla ebatlarında tezgahlarıyla kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun modelleri sunmaktadır.


Üretimde karlılık ve verimlilik 

Dener, kullanıcılarını sürekli olarak yeni teknolojilerle desteklemektedir. Fiber Lazer Kesim Makinelerinde son yıllarda yapmış olduğu birçok yenilikle, kullanıcılarının operasyonlarını kolaylaştırmayı, karlılık ve verimliliklerini arttırmayı ve maliyetleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflemektedir. 


Rahat kullanım özelliği

Arayüz programlarını kendi bünyesinde yer alan yazılım ekibi ile sürekli geliştirmekte olan Dener, yeni tasarımları sayesinde çok az tecrübeye sahip kişilerin bile rahatça kullanacağı Dener HMI ile müşterilerine kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra, operatör verimliliğini de oldukça arttırmaktadır.


Makinenizin kontrolü sizde

Yeni çıkan web tabanlı ve kamera destekli çalışan modülleri sayesinde yöneticiler, makinelerin operatör bilgileri, yapılan kesim ve üretimi, makinelerinin son durumlarını, siparişlerin ne aşamada olduğunu anlık olarak bilgisayar, tablet veya telefonlarından takip edebilmektedir. 


Teknolojiyle birlikte gelişen makine “Dener Fiber Lazer”

Ürün gamını genişletmeye hazırlanan Dener Makina, yeni Lazer Kesim makinelerini AR-GE ve deneme çalışmalarının ardından piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Yeni Lazer serilerininde; sac ve boru-profil işleme yeteneği, yüksek kesim ve konumlama hızı ve kaliteli kesim özellikleri ile kullanıcıların beğenisi kazanacağından şüphe yok.


7/24 servis imkanı

Sektöründe öncü teknoloji firması olan Dener Group, satış sonrası verdiği hizmetlerle de müşteri memnuniyetini pekiştirmektedir. Alanında eğitimli servis mühendisleri ve uzman servis destek ekibiyle, destek taleplerini günün her saatinde detaylı olarak karşılıyor, servis mühendisi organizasyonu ile sorunun tespitini telefon ve uzaktan bağlantı gibi iletişim araçları sayesinde hem daha hızlı gerçekleştiriyor hem de müşterilerinin adına oluşabilecek gereksiz servis maliyetlerinin önüne geçmiş oluyor.