16 Nisan 2024 Salı

TEKNİK HADDE

TEKNİK HADDE

PCD ve ND haddelerde kaliteli ürün ve hizmetin adresi “Teknik Hadde”

Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup; karbür hadde, PCD hadde, ND hadde tamiri ve yeni ürün satışı hedeflenip kurulmuştur. Bu sektördeki ihtiyaçtan dolayı kurulan firmamızda, hizmet amaçlı her yıl kendimizi biraz daha geliştirerek büyümekteyiz. Verdiğimiz hizmetin yararlı olabilmesi amacıyla, teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi bütün yeniliklere adapte etmekte ve bu yenilikleri uygulamaktayız.

     Uygun ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak için her yıl tesisimize yeni makine alımları ve Ar-Ge çalışmaları yapmaktayız. Kendi bünyemizde deneyimli ekibimizle birlikte piyasada çalışma şartlarının daha üst düzeyinde tam teknik bilgi ve iş becerisi olan yeni ve genç ustalar yetiştirmekteyiz. Atölyemizde, 3 usta ve 1 kalfa olmak üzere toplam 4 kişilik kadromuz ile aylık 1500 – 2000 adet hem yeni PCD&ND hadde hem de hadde tamiri yapmaktayız. Karbür kısmında da 5 ustalı kadromuz ile aylık 750 – 1000 adet tamir yapmakta ve aylık 500 – 750 adet yeni satışımız olmaktadır.

     PCD ve ND haddeler; bakır, altın, alüminyum tel çekmelerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda 1008 karbonlu demir tellerde PCD hadde kullanımı artmaktadır. Bunun ışığında PCD ve ND haddelerin hem ihracatını hem de ithalatını yapmaktayız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Bakır tel çekme, Alüminyum tel çekme, Altın teli imalatı, Bakır büküm ve sıkılaştırma haddeleri, Kablo, Nipel ve Ayna takımları da yapmaktayız.

     Müşterilerimizden demirli halde hurda karbür hadde almaktayız. Hurda haddeleri ton veya kg bazında alıp, alış fiyatlandırmasını malzemeyi gördükten sonra döviz olarak yapmaktayız. Döviz ile alım satım yapılması ile müşterinin kazançlı olmasını sağlamaktayız. Ya da müşteriye teyitlerine istinaden ödeme yerine yeni hadde temini yoluyla takas yapılmaktadır.

     Ayrıca bünyemizde hurda tungsten karbür hadde sökümü de yapılmaktadır.

     Satışlarımız yoğunlukla Türkiye iç piyasasında ve ihracatımız Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan, İran, Cezayir gibi ülkelere olmaktadır.

     Amacımız PCD ve ND haddelerde kaliteli ürün sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak ve 2020 yılında yurtdışı hedeflerimizi üçe katlamaktır.