16 Nisan 2024 Salı

cs metal

cs metal

CSMETAL Satış ve Pazarlama Direktörü Hasan Cem Kırali:
“Üretim ve tedarikleri çok zor olan butik ürünleri sağlamanın yanı sıra 2024 yılının ilk yarısında faaliyete geçecek olan üretim tesisimizle lojistik, termin ve fiyat konularında da müşterilerimize ek avantajlar sunacağız”


CSMETAL İstanbul firması, 2011 yılında ana konusu Hadde Merdanesi, Ringler, Külçe Kalıpları, Kütük Çelik, Pellet Arabaları ve Cüruf Potaları gibi sıcak döküme konu ürünlerin yurt içi ve yurt dışına satışlarını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş olan bir uluslararası ticaret firmasıdır. Ürünlerimizin üretim, satış ve satış sonrası servis ile hizmet süreçlerindeki gösterdiğimiz takiple; müşterilerimiz nezdinde fark yaratan, daha çok tercih edilen bir marka olma yolunda emin ve hızlı adımlarla ilerlemekteyiz. Demir çelik sektöründe büyük bir kısmını özel imalat kapasitesi ile nitelikli makine parkuru gerektiren, dolayısıyla herkesin üretemeyeceği butik ürünlerimizin yanı sıra haddehane ve çelikhanelerin ihtiyaçlarına yönelik net çözümler sunan çok çeşitli diğer ürün gamımızla birlikte hem ihracat, hem de genel satışlarımızı her sene ciddi oranlarda arttırmaktayız. Demir çelik sektörü dışında kalıp sanayi, otomotiv, gıda, kauçuk ve ağır sanayi içinde kalan benzer tüm sektörlere de farklı ürün gruplarımızla hitap etmekteyiz. Daha önceki senelerde deneme siparişlerinden fiyat / performans ve kalite açısından beklentilerini karşıladığını gördüğümüz müşterilerimizin nezdimizde ana adetleriyle devam siparişlerini oluşturduğunu görmek; bizleri bir hayli heyecanlandırıyor, mutlu ve motive ediyor, yakın gelecekte pazarda çok daha büyük bir paya sahip olacağımızın adeta teminatı oluyor.

Özellikle H.S.S. Merdaneler ile yassı ve uzun ürün grubunun üretimini sağlayan  merdanelerin tedarikleri ile satış sonrası operasyonumuz bizi öne çıkartan en önemli unsurlar arasında görülebilir. Üretim ve tedarikleri çok zor olan butik ürünleri sağlamanın verdiği avantajlara ek olarak yurt içinde yapımını planladığımız ve 2024 yılının ilk yarısında faaliyete geçecek olan üretim tesisimizle lojistik, termin ve fiyat konularında da ek avantajlar elde edeceğimizin ve bunları müşterilerimize yansıtmaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.

Bugün mevcut global şartların maliyetlere olumsuz etkisi her sektör için malum. Dış ülkelere göre, ülkemizde bu etkiler daha da fazla yansıyor. Herkes müşterilerine fiyat artışlarını yansıtmamanın çabası içinde... İşte bu aşamada bizim üretim tesisimizin hayata geçmesiyle, yine büyük bir fark yaratacak ve en iyisini sunma gayretini gerçeğe dönüştürmüş olacağız. Bütün olumsuz seyreden global şartlara rağmen ilerisi için çok iddialıyız ve bu iddialarımızın gerçeğe dönüştüğünü hep beraber göreceğiz. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Ankiros Fuarı’nda bu sene iddialı ürünlerimizle 9 no’lu holde, 102 no’lu standta ziyaretçilerimizi bekliyor olacağız.